به نام هستی بخش احساس

سلام بانو!

سلام عزیز!

سلام مهربان!

به همین سرعت، به شب بیست و پنجم رسیدیم. شب های آخر انگار که سریع تر نیز می گذرند. آنچنان سریع که به هیچ کارت نمی رسی. بعید نیست کار شیطان باشد. آخر دوری از تو باید برای من زمان را کش آورد و طولانی کند. اما به سرعت می گذرد تا شاید فرصت تفکر و نوشتن نامه به تو را نیابم.

اما این فکر شیطان، خیال خامی بیش نیست. شیطان فکر کرده که اینگونه از میدان به در می روم. شیطان نمی داند که هرچند خیلی جاها! با او همراه شدم، اما خطوط قرمزی دارم که هرگز از آن ها عبور نکرده و همراه او نمی آیم.

بانوی من! امشب دوباره خداوند لطفی کرد و تنها شدم. فقط و فقط خودم هستم و خودم و خودم و البته خدایی از رگ گردن نزدیک ترم و شیطانی در بند که تلاش دارد با واسطه مرا بفریبد. و البته که یاد تو. وای از این یاد تو

وای از این یاد تو که دلم را چقدر زیبا صیقل داد. ببین وقتی که همراه تنهایی ام شود چه می شود. اکنون نیز همان زمان است. دلی که لحظه به لحظه با یاد تو صیقل می خورد و موقعیت ناب تنهایی، مغز را نیز به کمکش می آورد.

نمی دانم چقدر می دانی که چقدر عاشق تنهایی هستم. امشب هم به بهانه جا نداشتن ماشین، همراهشان نرفتم و خوشحال که دوباره تنها شدم.

نمی دانی تنهایی هایم چه خوش می گذرد و در عین حال دردش هم بیشتر است. درد دوری از تو را می گویم که بیشتر حس می شود.

آری این تنهایی خوب، فقط تا زمانی که تو کنارم نباشی خوب است و خوش می گذرد!

اما اگر موافقت کنی و همراهم شوی (همراهت شوم) دیگر تنهایی لذت ندارد. آن هنگام، اگر هر ساعت تنها و دور از تو باشم، برایم عذابی خالص است و به قول خدا! عذابی الیم (عذابی درد آور). راستی می توانم بپرسم نمراتم چند شده؟ میان ترم را چه کردم و پایان ترم را از چند نمره حساب کردی؟

راستی مثل استادم نمره اضافه هم می گذاری؟

شاید بگویی خدای اعتماد به نفسم. آخر می خواهم بگویم آن نمرات اضافه را برای گرفتن حداقل نمره 12! نمی خواهم. برای این می خواهم که برای اولین بار در جهان، بیشتر از معیار مبنا (20) بگیرم. مثلا 22. یا شاید هم 24.

بستگی دارد تو چقدر از آن بخشی که محاسبات ندارد، در امتحان بیاوری و نمره اضافه را نیز از همان بخش بیاوری.

عزیز تر از جانم! خیلی خوشحال شدم که حالت بهتر شده. هرچند که باز هم به من رویی نشان نمی دهی

به قول حافظ طور! 

سرو چمان من چرا رو به چمن نمی دهد؟*** .

مهربان من! انشاءالله از امشب آدم شده باشم و به موقع هر کاری که دارم انجام دهم. از همه به موقع تر، نوشتن نامه های روزانه ام برای تو.

مهربانم! فقط 6 روز دیگر باقیست. یعنی بعد از این 6 روز و بعد از تبریک عید فطر به تو مهربان ترین گل عالمم، دست کم جواب تبریکم را می شنوم؟ مثلاً  بگویی عید شما هم مبارک باشه

حتی بگویی: و همچنین 

حتی تر، فقط این را بنویسی: :)

نمی دانی سکوت چقدر زجر دارد. نمی دانی صدای سکوت چقدر گوش خراش است. کر کننده است.

نمی دانی.

نمی دانی.

نمی دانی.

شب به خیر و خدانگهدارت، بانوی مهربانم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت‌های روزانه‌ی من دانلود اهنگ های جدید سایت های کسب در آمد چراغی در افق خدایا به امید تو مجله موفقيت خبر ایران | خبر های مهم ایران و جهان رز تم فلزیاب امینی 09055937146